Tasarım cephe kaplama ürünleri fiyatları

Güneş kırıcı fiyatları

alüminyum güneş kırıcı panel cephe fiyat

Taşıyıcı sistem

Güneş kırıcı profillerin bina cephesine montajı için, eloksal kaplamalı alüminyum 8mm kalınlığındaki lamaların ölçülere uygun şekilde hazırlaması ve montajı. Tüm flanş bağlantı elemanlar, ankraj, civatalar dahil güneş kırıcı birim fiyatıdır.

Profiller

Profiller; Güneş kırıcı profillerinin 4 sıralı olarak imal edilmesi. Tüm flanş bağlantı elemanları, ankraj, civatalar dahil alüminyum güneş kırıcı birim fiyatıdır.

Üretim - Montaj

Taşıyıcı sistemin oluşturulması, güneş kırıcı panellerin montajı, beynelmilel normlarına uygun kalitede imal ve monte edilmesi. Yatay düşey taşıma, SGK vergileri, iş güvenliği, nakliye dahil güneş kırıcı birim fiyatıdır.

Çelik mesh cephe kaplama fiyatları

mesh panel kaplama cephe fiyat

Taşıyıcı sistem

Taşıyıcı konstrüksiyon; 80x8mm paslanmaz lamadan imal edilmektedir. Tüm flanş bağlantı elemanları, ankraj, kimyasal dübel, inox civatalar, dahil mesh cephe birim fiyatıdır.

Mesh kaplama

Çeşitli örgü tipleri ve çeşitli kalınlıkta paslanmaz veya alüminyum mesh örgülerdir. Tüm flanş bağlantı elemanlar, ankraj, civatalar dahil mesh dış cephe kaplama birim fiyatıdır.

Üretim - Montaj

Taşıyıcı sistemin oluşturulması, mesh panel montajı, birinci sınıf işçilik, beynelmilel normlarına uygun kalitede imal ve monte edilmesi. Yatay düşey taşıma, SGK vergileri, iş güvenliği, nakliye dahil mesh cephe birim fiyatıdır.

Ahşap ızgara cephe kaplama fiyatları

ahşap ızgara panel cephe kaplama fiyat

Taşıyıcı sistem

40x30x2 mm boyalı kutu profillerden taşıyıcı konstrüksiyon oluşturulması. Çelik konstrüksiyon üzerine uygun ölçüde hazırlanmış ahşap ızgaralar vidalı sistemle monte edilir. Tüm aksesuarlar yalıtım membranı, duman kesici, ankraj, çelik dübel, vida ve bağlantı elemanlar dahil, yerinde montajlı, KDV hariç ahşap ızgara cephe birim fiyatıdır.

Ahşap profil

Ahşap ızgara ; Çeşitli ebatlarda ve istenilen ölçü ve şekilde, bitiş ve sağır cephelerde kullanılan ahşap ızgara uygulamasıdır. Isı yalıtım; 50 mm kalınlıkta 50 kg/m³ yoğunlukta taşyünü ile ısı ve ses izolasyonun sağlanması. Dübel, vida ve bağlantı elemanları dahil ahşap ızgara dış cephe kaplama birim fiyatıdır.

Üretim - Montaj

Çelik konstrüksiyon oluşturulması, ahşap ızgara montajı, izolasyon, yalıtım membranı, ankraj, çelik dübel, toz tutucu, vida ve bağlantı elemanlarının, birinci sınıf işçilik, beynelmilel normlarına uygun kalitede imal ve monte edilmesi. İş iskelesinin kurulum ve sökümü, yatay düşey taşıma, SGK vergileri, iş güvenliği, nakliye dahil ahşap ızgara cephe kaplama birim fiyatıdır.

Profil dizayn cephe kaplama fiyatları

profil dizayn panel cephe kaplama fiyat

Taşıyıcı sistem

40x30x2 mm boyalı kutu profillerden taşıyıcı konstrüksiyon oluşturulması. Çelik konstrüksiyon üzerine uygun ölçüde hazırlanmış alüminyum dizayn profil veya panelleri, vidalı sistemle monte edilir. Tüm aksesuarlar yalıtım membranı, duman kesici, ankraj, çelik dübel, vida ve bağlantı elemanlar dahil, yerinde montajlı, KDV hariç alüminyum profil cephe birim fiyatıdır.

Panel ve profiller

Dizayn profil ve panel ; Çeşitli ebatlarda ve istenilen ölçü ve şekilde, bitiş ve sağır cephelerde kullanılan dizayn profil ve panellerdir. Isı yalıtım; 50 mm kalınlıkta 50 kg/m³ yoğunlukta taşyünü ile ısı ve ses izolasyonun sağlanması. Dübel, vida ve bağlantı elemanları dahil alüminyum profil dış cephe kaplama birim fiyatıdır.

Üretim - Montaj

Çelik konstrüksiyon oluşturulması, dizayn profil panel, izolasyon, yalıtım membranı, ankraj, çelik dübel, toz tutucu, vida ve bağlantı elemanları, birinci sınıf işçilik, beynelmilel normlarına uygun kalitede imal ve monte edilmesi. İş iskelesinin kurulum ve sökümü, yatay düşey taşıma, SGK vergileri, iş güvenliği ve nakliye dahil alüminyum cephe birim fiyatıdır.

cam dış giydirme cephe kaplama fiyat listesi
seramik dış giydirme cephe kaplama fiyat listesi
ahşap dış giydirme cephe kaplama fiyat listesi
metal kompozit panel dış giydirme cephe kaplama fiyat listesi
alüminyum kapı pencere sürme doğrama kış bahçesi fiyat listesi
tasarım ürünler güneş kırıcı mesh kaplama ahşap alüminyum profil fiyat listesi

E: novon[a]novonsystems.com