Seramik cephe kaplama fiyatları

Seramik cephe kaplama fiyatları

seramik cephe kaplama fiyat

Alüminyum taşıyıcı konstrüksiyon

Bina dizayn faktörleri dikkate alınarak düşeyde alüminyum “T” profilleri ile konstrüksiyon oluşturulması. Tüm profiller AA 6063 alaşımlıdır. Oluşturulan konstrüksiyona sızdırmazlık için takılan tüm iç ve dış fitiller, aksesuarlar, bariyer sacları, yalıtım membranı, duman kesici, ankraj, çelik dübel, toz tutucu, vida ve bağlantı elemanları dahil seramik cephe kaplama birim fiyatıdır.

Seramik - Isı yalıtım

Seramik paneller; çeşitli ebatlarda, bitiş ve sağır cephelerde kullanılan porselen ya da granit seramikler, alüminyum karkas üzerine, askı sistemi ile monte edilecektir. Isı yalıtım; 50 mm kalınlıkta 50 kg/m³ yoğunlukta taşyünü ile ısı ve ses izolasyonun sağlanması. Dübel, vida ve bağlantı elemanları dahil seramik dış cephe kaplama birim fiyatıdır.

Üretim - Montaj

Alüminyum taşıyıcı konstrüksiyon, seramik panel, izolasyon, fitiller, contalar, yalıtım membranı, duman kesici, ankraj, çelik dübel, bağlantı elemanlarının beynelmilel normlarına uygun kalitede imal ve monte edilmesi. İş iskelesi, yatay düşey taşıma, SGK vergileri, iş güvenliği, nakliye dahil seramik cephe kaplama birim fiyatıdır.

Terracotta cephe kaplama fiyatları

terracotta cephe kaplama fiyat

Alüminyum taşıyıcı konstrüksiyon

Bina dizayn faktörleri dikkate alınarak düşeyde alüminyum “T” profilleri ile konstrüksiyon oluşturulması. Tüm profiller AA 6063 alaşımlıdır. Oluşturulan konstrüksiyona sızdırmazlık için takılan tüm iç ve dış fitiller, EPDM ozon ve U.V. dayanıklı -40 +100 C derece ısı farkındaki elastikiyetini muhafaza edecek yapıdadır. Aksesuarlar, bariyer sacları, yalıtım membranı, duman kesici, ankraj, çelik dübel, bağlantı elemanları dahil terracotta cephe kaplama birim fiyatıdır.

Terracotta panel - Isı yalıtım

Terracotta paneller; Çeşitli ebatlarda, bitiş ve sağır cephelerde kullanılan pişmiş topraktan imal edilen terracotta panellerdir. Isı yalıtım; 50 mm kalınlıkta 50 kg/m³ yoğunlukta taşyünü ile ısı ve ses izolasyonun sağlanması. Dübel, vida ve bağlantı elemanları dahil terrracotta dış cephe kaplama birim fiyatıdır.

Üretim - Montaj

Alüminyum taşıyıcı konstrüksiyon, terracotta panel, izolasyon, fitiller, contalar, yalıtım membranı, duman kesici, ankraj, çelik dübel, bağlantı elemanlarının beynelmilel normlarına uygun kalitede imal ve monte edilmesi. İş iskelesi, yatay düşey taşıma, SGK vergileri, iş güvenliği, nakliye dahil terracotta cephe kaplama birim fiyatıdır.

Sinterflex cephe kaplama fiyatları

sinterflex cephe kaplama fiyat

Alüminyum taşıyıcı konstrüksiyon

Bina dizayn faktörleri dikkate alınarak düşeyde alüminyum “T” profilleri ile konstrüksiyon oluşturulması. Tüm profiller AA 6063 alaşımlıdır. Profil ve panel yüzeyleri panel Sika yüzey temizleyici primer astar ile temizlenir. Düşey istikamette çift taraflı bant çekilir. Sika Tack Panel yapıştırıcı, aksesuarlar, bariyer sacları, yalıtım membranı, duman kesici, ankraj, çelik dübel, bağlantı elemanları dahil sinterflex cephe kaplama birim fiyatıdır.

Sinterflex panel - Isı yalıtım

Sinterflex paneller; istenilen ölçü ve şekilde, bitiş ve sağır cephelerde kullanılan fiber elyaf file ve epoksi reçine ile lamine edilmiş panellerdir. Isı yalıtım; 50 mm kalınlıkta 50 kg/m³ yoğunlukta taşyünü ile ısı ve ses izolasyonun sağlanması. Dübel, vida ve bağlantı elemanları dahil sinterflex dış cephe kaplama birim fiyatıdır.

Üretim - Montaj

Alüminyum taşıyıcı konstrüksiyon, Sinterflex panel, primer astar ile temizlenmesi, düşey istikamette çift taraflı bant çekilmesi, Sika Tack Panel yapıştırıcı ile yapıştırılması. Yalıtım membranı, bağlantı elemanlarının beynelmilel normlarına uygun kalitede imal ve monte edilmesi. İş iskelesi, yatay düşey taşıma, SGK vergileri, iş güvenliği, nakliye dahil sinterflex cephe kaplama birim fiyatıdır.

Brüt beton görünümlü panel cephe kaplama fiyatları

brüt beton görünümlü panel cephe kaplama fiyat

Alüminyum taşıyıcı konstrüksiyon

Brüt beton görünümlü panel; bina dizayn faktörleri dikkate alınarak düşeyde alüminyum “T” profilleri ile veya 40x30x2 mm kutu profilden konstrüksiyon oluşturulması. Tüm profiller AA 6063 alaşımlıdır ve kutu profilleri daldırma galvanizdir. Oluşturulan konstrüksiyona sızdırmazlık için takılan tüm iç ve dış fitiller, EPDM, aksesuarlar, bariyer sacları, yalıtım membranı, duman kesici, ankraj, çelik dübel, bağlantı elemanları dahil beton görünümlü panel cephe kaplama birim fiyatıdır.

Brüt beton panel - Isı yalıtım

Brüt beton görünümlü panel; Çimento esaslı ve doğal hammaddelerden üretilen brüt beton görünümlü panellerdir. Isı yalıtım; 50 mm kalınlıkta 50 kg/m³ yoğunlukta taşyünü ile ısı ve ses izolasyonun sağlanması. Dübel, vida ve bağlantı elemanları dahil beton görünümlü panel dış cephe kaplama birim fiyatıdır.

Üretim - Montaj

Alüminyum taşıyıcı konstrüksiyon, brüt beton görünümlü paneller, izolasyon, fitiller, contalar, yalıtım membranı, duman kesici, ankraj, bağlantı elemanlarının beynelmilel normlarına uygun kalitede imal ve monte edilmesi. İş iskelesi, yatay düşey taşıma, SGK vergileri, iş güvenliği, nakliye dahil beton görünümlü panel cephe kaplama birim fiyatıdır.

Neolith cephe kaplama fiyatları

neolith panel cephe kaplama fiyat

Alüminyum taşıyıcı konstrüksiyon

Neolith panel; bina dizayn faktörleri dikkate alınarak düşeyde alüminyum “T” profilleri ile veya 40x30x2 mm kutu profilden konstrüksiyon oluşturulması. Tüm profiller AA 6063 alaşımlıdır ve kutu profiller daldırma galvanizdir. Oluşturulan konstrüksiyona sızdırmazlık için takılan tüm iç ve dış fitiller, EPDM, aksesuarlar, bariyer sacları, yalıtım membranı, duman kesici, ankraj, çelik dübel, bağlantı elemanları dahil neolith cephe kaplama birim fiyatıdır.

Neolith panel - Isı yalıtım

Neolith panel ; Doğal hammaddelerden porselen paneller çeşitli ölçülerde kesilerek montaja uygun hale getirilmesi. Isı yalıtım; 50 mm kalınlıkta 50 kg/m³ yoğunlukta taşyünü ile ısı ve ses izolasyonun sağlanması. Dübel, vida ve bağlantı elemanları dahil neolith dış cephe kaplama birim fiyatıdır.

Üretim - Montaj

Alüminyum taşıyıcı konstrüksiyon, porselen paneller, izolasyon, yalıtım membranı, ankraj, çelik dübel, bağlantı elemanlarının beynelmilel normlarına uygun kalitede imal ve monte edilmesi. İş iskelesi, yatay düşey taşıma, SGK vergileri, iş güvenliği, nakliye dahil neolith cephe kaplama birim fiyatıdır.

cam dış giydirme cephe kaplama fiyat listesi
seramik dış giydirme cephe kaplama fiyat listesi
ahşap dış giydirme cephe kaplama fiyat listesi
metal kompozit panel dış giydirme cephe kaplama fiyat listesi
alüminyum kapı pencere sürme doğrama kış bahçesi fiyat listesi
tasarım ürünler güneş kırıcı mesh kaplama ahşap alüminyum profil fiyat listesi

E: novon[a]novonsystems.com