Kapaklı panel giydirme cephe sistemi - Silikon panel giydirme cephe sistemi

Kapaklı Panel Giydirme Cephe Sistemi - Schüco

kapaklı cam panel giydirme cephe sistemi
  • USC-65 - Kapaklı cephe sistemi

    Novon; alüminyum panel giydirme cephe uygulamalarında yerli ve yabancı birçok üreticinin ürünlerini kullanmaktadır. Dünya’nın lider üreticilerinden Schüco panel giydirme cepheler için geliştirmiş oldukları USC 65, UCC65 SG ve UUC 82 SG ile tercih ettiğimiz firmalardan biridir. Kapaklı panel giydirme cephe sistemi USC 65 ile giydirme dış cephelerde farklı tasarım seçenekleri sunmaktadır. Yatay ve düşey kapaklı giydirme cepheler için USC 65F,yatay veya düşey kapaklı giydirme cephelerden herhangi biri içinse USC 65 FSG panel dış cephe sistemi kullanılabilir. Ayrıca bu sistemle giydirme cephelerde içeriye açılan çift açılımlı kanat, dışarıya açılan ters vasistas veya paralel açılan kanat seçenekleri de sorunsuzca uygulanabilir. Farklı boyut ve kalınlıklarda cam montajına olanak sağlayan giydirme cephe sistemi üzerine güneş kırıcı sistemler de sorunsuzca monte edilebilir. USC 65 giydirme cephe sistemi, tüm dış cephe sistemlerinde olduğu gibi kapsamlı testlerden geçirilmiştir.

Silikon Panel Giydirme Cephe Sistemi - Schüco

silikon cam panel giydirme cephe sistemi
  • UCC-65SG - Silikon cephe sistemi

    UCC 65 SG silikon panel giydirme cephe sistemi estetik görünümü ve sağlamlığı ile tasarımcıların ilk tercihlerinden biridir. Dış cephede alüminyum kapaklar olmadan cam cama birleşim görünümlü giydirme cephe sistemi yapımı sağlayan sistem, iç mekanda da 65 mm genişliğe sahip alüminyum profilleri ile daha büyük cam yüzeylerin oluşmasına olanak sağlar. Ayrıca giydirme cephede içeriye açılan çift açılımlı kanat, 25 kg ağırlığa varabilen dışarıya açılan ters vasistas seçenekleri de sorunsuzca uygulanabilir. Odacıklı alüminyum profiller ve köşe birleşimleri giydirme cephelerde yüksek dayanıklılık sağlar. Modüler yapısı sayesinde panel giydirme cephe imalatında ve silikon giydirme cephe montajında uygulamacıya zamandan tasarruf sağlar. UCC 65 SG giydirme cephe sistemi, tüm dış cephe sistemlerinde olduğu gibi kapsamlı testlerden geçirilmiştir.

Yalıtımlı Panel Giydirme Cephe Sistemi - Schüco

yalıtımlı silikon cam panel giydirme cephe sistemi
  • UUC-82SG - Yalıtımlı giydirme cephe sistemi

    UUC 82 SG silikon panel giydirme cephe sistemi sağladığı yüksek enerji verimliliği değerleri ile yüksek ısı yalıtım ihtiyaçları olan bölgelerde tercih edilen dış cephe sistemidir. Sistem, giydirme cephede 24 mm’den 4 mm ye kadar yalıtım camı ve 4 mm den 8 mm e kadar tekli cam montajına olanak vermektedir. Giydirme cephelerde ısı yalıtımının iyileştirilmesi ve cam içi havalandırma yapmak amacıyla cam kenarlarını çevreleyen plastik profil bulunmaktadır. Ayrıca sistem yatay, düşey veya çapraz giydirme cephe cam çıtası montajına da izin vermektedir. Sistem 3 odacık prensibi ile çalışır ve büyük ebatlarda giydirme cephe panellerine ve 5kg a varan panel ağırlıklarına da olanak sağlar. UUC 82 SG giydirme cephe sistemi, tüm dış cephe sistemlerinde olduğu gibi kapsamlı testlerden geçirilmiştir.

silikon cam panel giydirme sistemi detay
»Stick giydirme cephe sistemleri için tıklayın
cam dış giydirme cephe kaplama
seramik dış giydirme cephe kaplama
ahşap dış giydirme cephe kaplama
metal kompozit panel dış giydirme cephe kaplama
alüminyum kapı pencere sürme doğrama kış bahçesi
tasarım ürünler güneş kırıcı mesh kaplama ahşap alüminyum profil

E: novon[a]novonsystems.com