Alüminyum giydirme cephe sistemi

Stick Giydirme Cephe Sistemi - Saray Alüminyum

cam panel silikon giydirme cephe sistemi
  • EF -50 - Silikon cephe sistemi

    Novon; alüminyum giydirme cephe uygulamalarında yerli ve yabancı birçok üreticinin ürünlerini kullanmaktadır. Türkiye’nin lider üreticilerinden Saray Alüminyum çözüm ortaklarımızdan biri olmaya devam etmektedir. Geliştirdikleri EF-50, SG-50 K, SG-65 giydirme dış cephe sistemleri ile uygun çözümler sunmaktadır. Saray Alüminyum geliştirmiş olduğu EF-50 giydirme cephe stick sistemi ile yapılarda kapaklı giydirme cephe, silikon giydirme cephe veya tasarıma göre yatay kapaklı düşey silikon giydirme cephe, düşey kapaklı yatay silikon giydirme cephe, yalıtımlı veya yalıtımsız dışa açılır vasistas kanat ve açılabilir kanat yapımına olanak sağlar.50mm den 200mm e kadar çeşitli derinliklerde ürettiği düşey ve yatay profilleri sayesinde giydirme cephelerde farklı statik değerlerini sağlayarak giydirme dış cephenin rüzgâr yüklerine dayanımını en üst seviyede tutmaktadır. Ayrıca farklı derinliklerde ve köşeli, oval ve badem tipi alüminyum kapak profilleri ile çok çeşitli giydirme cephe tasarımlarına olanak vermektedir. Kasa ve kanat arasında kullanılan EPDM fitiller ile de giydirme cephede hava ve su geçirimsizliğini en üst seviyede tutarak kullanıcıya uygun konfor koşullarını sağlar. Düşey profillerdeki kondens kanalları sayesinde giydirme dış cephe suları kolayca tahliye edilmektedir.

Yalıtımlı Stick Giydirme Cephe Sistemi - Saray Alüminyum

cam panel kapaklı giydirme cephe sistemi
  • SG-50K - Kapaklı cephe sistemi

    Saray Alüminyum geliştirmiş olduğu SG-50K ısı yalıtımlı giydirme cephe stick sistemi ile yapılarda kapaklı giydirme cephe, silikon giydirme cephe veya tasarıma göre yatay kapaklı düşey silikon giydirme cephe, düşey kapaklı yatay silikon giydirme cephe, yalıtımlı veya yalıtımsız dışa açılır vasistas kanat ve açılabilir kanat yapımına olanak sağlar. Ayrıca giydirme dış cephelerde gizli kanat, tırnaklı ve tırnaksız uygulama olanağı da sağlamaktadır. 20mm den 200mm e kadar çeşitli derinliklerde ve farklı et kalınlıklarında ürettiği düşey ve yatay profilleri sayesinde giydirme cephelerde farklı statik değerlerini sağlayarak giydirme dış cephenin rüzgâr yüklerine dayanımını en üst seviyede tutmaktadır. Ayrıca farklı derinliklerde ve köşeli, oval ve badem tipi alüminyum kapak profilleri ile çok çeşitli giydirme cephe tasarımlarına olanak vermektedir. Kasa ve kanat arasında kullanılan EPDM fitiller ile de giydirme cephede hava ve su geçirimsizliğini en üst seviyede tutarak kullanıcıya uygun konfor koşullarını sağlar. Düşey profillerdeki kondens kanalları sayesinde giydirme dış cephe suları kolayca tahliye edilmektedir.

Çelik Takviyeli Giydirme Cephe Sistemi - Saray Alüminyum

çelik takviyeli cam panel giydirme cephe sistemi
  • SG-65K - Çelik takviyeli cephe sistemi

    Saray Alüminyum geliştirmiş olduğu SG-65K çelik takviyeli giydirme cephe stick sistemi ile yapılarda kapaklı giydirme cephe, silikon giydirme cephe veya tasarıma göre yatay kapaklı düşey silikon giydirme cephe, düşey kapaklı yatay silikon giydirme cephe, yalıtımlı veya yalıtımsız dışa açılır vasistas kanat ve açılabilir kanat yapımına olanak sağlar.Düşey ve yatay profillere eklenen 40mm den 210 mm e kadar çeşitli derinliklerde iç kapak profilleri, dış cephede çelik taşıyıcılara monte edilir. Çelik taşıyıcılar 40x40 kutu profillerden 100lük U profillere kadar çeşitlendirilerek giydirme cephelerde farklı statik değerlerini sağlanır ve giydirme dış cephenin rüzgâr yüklerine dayanımını en üst seviyede tutulur. Kasa ve kanat arasında kullanılan EPDM fitiller ile de giydirme cephede hava ve su geçirimsizliğini en üst seviyede tutarak kullanıcıya uygun konfor koşullarını sağlar. Düşey profillerdeki kondens kanalları sayesinde giydirme cephe suları kolayca tahliye edilmektedir.

»Panel giydirme cephe sistemleri için tıklayın
cam dış giydirme cephe kaplama
seramik dış giydirme cephe kaplama
ahşap dış giydirme cephe kaplama
metal kompozit panel dış giydirme cephe kaplama
alüminyum kapı pencere sürme doğrama kış bahçesi
tasarım ürünler güneş kırıcı mesh kaplama ahşap alüminyum profil

E: novon[a]novonsystems.com