Metal cephe kaplama fiyatları

Kompozit cephe kaplama fiyatları

kompozit panel cephe kaplama fiyatları

Taşıyıcı konstrüksiyon

Bina dizayn parametrelerine uyularak kat döşemesi ve kat arasına hareketli “U” ankrajlar ile alüminyum “H” profiller veya 40x30x2 mm kutu profillerden taşıyıcı konstrüksiyon oluşturulacaktır. Alüminyum profiller alaşımlıdır ve çelik kutu profiller daldırma galvaniz kaplamalıdır. Cephe bitimlerinde ve başka sisteme geçişlerde galvaniz saçlarla duman bariyeri oluşturulacaktır. Su yalıtım membranı ile yatılım sağlanacaktır. Aksesuarlar, bariyer sacları, yalıtım membranı, duman kesici, ankraj, çelik dübel, bağlantı elemanları dahil kompozit cephe kaplama birim fiyatıdır.

Kompozit panel - Isı yalıtım

Kompozit panel ; iki yüzü 4mm kalınlığında alüminyum levha arası 0,50 poliüretan dolgulu, kompoze levha uygulamasıdır. Isı yalıtım; 50 mm kalınlıkta 50 kg/m³ yoğunlukta taş yünü ile ısı ve ses izolasyonun sağlanması. Dübel, vida ve bağlantı elemanları dahil kompozit dış cephe kaplama birim fiyatıdır.

Üretim - Montaj

Alüminyum taşıyıcı konstrüksiyon, kompozit panel imalatı, izolasyon, yalıtım membranı, ankraj, duman bariyeri, bağlantı elemanlarının beynelmilel normlarına uygun kalitede imal ve monte edilmesi. İş iskelesi, yatay düşey taşıma, SGK vergileri, iş güvenliği, nakliye dahil kompozit panel cephe kaplama birim fiyatıdır.

Corten çelik cephe kaplama fiyatları

corten çelik panel cephe kaplama fiyatları

Taşıyıcı konstrüksiyon

Bina dizayn parametrelerine uyularak kat döşemesi ve kat arasına hareketli “U” ankrajlar ile alüminyum “H” profiller veya 40x30x2 mm kutu profillerden taşıyıcı konstrüksiyon oluşturulacaktır. Alüminyum profiller alaşımlıdır ve çelik kutu profiller daldırma galvaniz kaplamalıdır. Cephe bitimlerinde ve başka sisteme geçişlerde galvaniz saçlarla duman bariyeri oluşturulacaktır. Su yalıtım membranı ile yatılım sağlanacaktır. Aksesuarlar, bariyer sacları, yalıtım membranı, duman kesici, ankraj, çelik dübel, bağlantı elemanları dahil corten çelik cephe birim fiyatıdır.

Corten çelik panel - Isı yalıtım

Corten çelik panel ; 6mm kalınlığında istenilen ölçü ve şekilde, bitiş ve sağır cephelerde kullanılan corten çelik panel uygulamasıdır. Isı yalıtım; 50mm kalınlıkta 50 kg/m³ yoğunlukta taş yünü ile ısı ve ses izolasyonun sağlanması. Dübel, vida ve bağlantı elemanları dahil corten çelik dış cephe kaplama birim fiyatıdır.

Üretim - Montaj

Çelik veya alüminyum taşıyıcı konstrüksiyon oluşturulması, corten çelik panellerin montajı, izolasyon, yalıtım membranı, ankraj, çelik dübel, toz tutucu, vida, bağlantı elemanlarının beynelmilel normlarına uygun kalitede imal ve monte edilmesi. İş iskelesi, yatay düşey taşıma, SGK vergileri, iş güvenliği, nakliye dahil corten çelik cephe birim fiyatıdır.

Kenet panel cephe kaplama fiyatları

kenet panel cephe kaplama fiyatları

Taşıyıcı konstrüksiyon

Bina dizayn parametrelerine uyularak kat döşemesi ve kat arasına hareketli “U” ankrajlar ile alüminyum “H” Profiller veya 40x30x2 mm kutu profillerden taşıyıcı konstrüksiyon oluşturulacaktır. Alüminyum profiller alaşımlıdır ve çelik kutu profiller daldırma galvaniz kaplamalıdır. Cephe bitimlerinde ve başka sisteme geçişlerde galvaniz saçlarla duman bariyeri oluşturulacaktır. Su yalıtım membranı ile yatılım sağlanacaktır. Aksesuarlar, bariyer sacları, yalıtım membranı, duman kesici, ankraj, çelik dübel, bağlantı elemanları dahil kenet panel cephe birim fiyatıdır.

Kenet panel - Isı yalıtım

Kenet panel ; Çeşitli ebatlarda ve istenilen ölçü ve şekilde, bitiş ve sağır cephelerde kullanılan alüminyum kenet panel uygulamasıdır. Isı yalıtım; 50mm kalınlıkta 50 kg/m³ yoğunlukta taşyünü ile ısı ve ses izolasyonun sağlanması. Dübel, vida ve bağlantı elemanları dahil kenet panel dış cephe kaplama birim fiyatıdır.

Üretim - Montaj

Çelik konstrüksiyon oluşturulması, kenet panellerin montajı, izolasyon, yalıtım membranı, ankraj, çelik dübel, toz tutucu, vida, bağlantı elemanlarının beynelmilel normlarına uygun kalitede imal ve monte edilmesi. İş iskelesi, yatay düşey taşıma, SGK vergileri, iş güvenliği, nakliye dahil kenet panel cephe birim fiyatıdır.

Sandviç panel cephe kaplama fiyatları

sandviç panel cephe kaplama fiyatları

Taşıyıcı konstrüksiyon

Bina dizayn parametrelerine uyularak kat döşemesi ve kat arasına hareketli “U” ankrajlar ile 40x80x2 mm kutu profillerden taşıyıcı konstrüksiyon oluşturulacaktır. Çelik kutu profiller daldırma galvaniz kaplamalıdır. Cephe bitimlerinde ve başka sisteme geçişlerde galvaniz saçlarla duman bariyeri oluşturulacaktır. Su yalıtım membranı ile yatılım sağlanacaktır. Aksesuarlar, bariyer sacları, yalıtım membranı, duman kesici, ankraj, çelik dübel ve bağlantı elemanları dahil sandviç panel cephe birim fiyatıdır.

Baskı kapak

Sandviç panel ; Çeşitli ebatlarda ve istenilen ölçü ve şekilde, bitiş ve sağır cephelerde kullanılan alüminyum sandviç panel uygulamasıdır. Dübel, vida ve bağlantı elemanları dahil sandviç panel dış cephe kaplama birim fiyatıdır.

Üretim - Montaj

Çelik konstrüksiyon oluşturulması, sandviç panellerin montajı, izolasyon, yalıtım membranı, ankraj, çelik dübel, toz tutucu, vida, bağlantı elemanlarının beynelmilel normlarına uygun kalitede imal ve monte edilmesi. İş iskelesi, yatay düşey taşıma, SGK vergileri, iş güvenliği, nakliye dahil sandviç panel cephe birim fiyatıdır.

cam dış giydirme cephe kaplama fiyat listesi
seramik dış giydirme cephe kaplama fiyat listesi
ahşap dış giydirme cephe kaplama fiyat listesi
metal kompozit panel dış giydirme cephe kaplama fiyat listesi
alüminyum kapı pencere sürme doğrama kış bahçesi fiyat listesi
tasarım ürünler güneş kırıcı mesh kaplama ahşap alüminyum profil fiyat listesi

E: novon[a]novonsystems.com