Kapaklı stick giydirme cephe sistemi - Silikon stick giydirme cephe sistemi

Stick Giydirme Cephe Sistemi - Sapa Building Systems

giydirme cephe sistemi
 • NRGY Giydirme cephe sistemi

  Türkiye ve dünyadaki birçok projede tercih edilen lider dış cephe firmalarından olan Sapa Building Systems giydirme cepheler için son geliştirdiği NRGY stick giydirme cephe sistemleri ile her zaman olduğu gibi yeniliklere öncülük etmeye devam etmektedir. Birçok şekil ve boyutta giydirme cephe tasarımına olanak veren dış cephe sistemi tasarımcıya geniş seçenekler sunmaktadır. Akıllı alüminyum profil tasarımı ile giydirme cephede aynı profil düşey, yatay ve diyagonal olarak kullanılabilir. Bu sayede tek giydirme cephe profilinden daha fazla verim alınır, fire azaltılır ve dolayısı ile giydirme cephenin yapım maliyeti azaltılır. Hızlı kurulum özelliği ve kolay montaj tekniği ile giydirme dış cephe montajında uygulamacının zaman tasarrufu yapmasına olanak sağlar.

Kapaklı Stick Giydirme Cephe Sistemi - Sapa Building Systems

kapaklı giydirme cephe sistemi
 • NRGY ST - Kapaklı giydirme cephe sistemi

  NRGY-ST yeni geliştirilmiş kapaklı giydirme cephe sistemidir. 62 mm profil derinliği ve dış cepheye 680kg ağırlığa kadar cam montajını destekleyen akıllı pim teknolojisi ile giydirme cephelerde daha geniş cam yüzeylerin oluşmasına olanak verir. 2 bileşenli conta tasarımı ile giydirme cepheye farklı kalınlıklarda cam montajı yapılabilmesini sağlar. Opsiyonel orta conta ile giydirme cephenin ısı performansı artırılabilir. Mekanik havalandırma sistemi ile kapaklı giydirme cephelerde kanat açılmadan doğal havalandırma yapılmasını sağlar. Stick giydirme cephedeki çok delikli özellik sayesinde güneş kırıcı gibi dış cepheye asılan ürünler cepheye kolayca monte edilebilir. NRGY ST kapaklı giydirme cephe sistemine NRGY-IT dışa açılır pencere sistemi kolay ve sorunsuz bir şekilde entegre edilebilir.

Yarı Kapaklı Stick Giydirme Cephe Sistemi - Sapa Building Systems

yarı kapaklı giydirme cephe sistemi
 • NRGY HL/VL - Yarı kapaklı giydirme cephe sistemi

  NRGY HL-VL yeni geliştirilmiş yatay-düşey yarı kapaklı giydirme cephe sistemidir. Dış cephede farklı renk, boyut ve şekillerde kullanılabilen kapaklar ile yatay veya düşey vurgu yaratarak, farklı giydirme cephe tasarımlarının yapılmasına imkan verir. Sistem NRGY-ST silikon giydirme cephe sisteminin standart ara profilleri ile uyumludur, böylelikle kapaklı ve yarı kapaklı giydirme cephe tasarımı bir arada yapılabilir. Cam bölmelerin arasındaki kuru conta ile estetik bir dış giydirme cephe oluşturulabilir. NRGY HL-VL yarı kapaklı giydirme cephe sistemine NRGY-IT dışa açılır pencere sistemi kolay ve sorunsuz bir şekilde entegre edilebilir.

Silikon Stick Giydirme Cephe Sistemi - Sapa Building Systems

silikon giydirme cephe sistemi
 • NRGY SGC - Silikon giydirme cephe sistemi

  NRGY SGC yeni geliştirilmiş silikon giydirme cephe sistemidir. Geleneksel silikon giydirme cephe sistemlerine göre dış cephede daha yüksek ısı performansı sağlar. Sistem gizli tek veya çift çelik kilitleme aparatları sayesinde giydirme cephede ikili ve üçlü cam montajına olanak verir. U alüminyum profiller sayesinde giydirme cephe camları belli aralıklarda düşey ve yatay profillere sabitlenerek cephede yüklere dayanım en üst seviyeye çıkarılır. Giydirme cephede kenar sızdırmazlığı için kesintisiz devam eden kanal sistemi bulunmaktadır. NRGY SGC silikon giydirme cephe sistemine NRGY-IT dışa açılır pencere sistemi kolay ve sorunsuz bir şekilde entegre edilebilir.

»Giydirme cephe fiyat listesi için tıklayın
cam dış giydirme cephe kaplama
seramik dış giydirme cephe kaplama
ahşap dış giydirme cephe kaplama
metal kompozit dış giydirme cephe kaplama
alüminyum kapı pencere sürme doğrama kış bahçesi
tasarım ürünler güneş kırıcı mesh kaplama ahşap alüminyum profil

E: novon[a]novonsystems.com