Ahşap cephe kaplama fiyatları

Kompakt laminat cephe kaplama fiyatları

kompakt laminat panel dış cephe fiyat

Alüminyum taşıyıcı konstrüksiyon

Bina dizayn parametrelerine uyularak kat döşemesi ve kat arasına hareketli L ankrajlar ile 50x70x2mm alüminyum tırtırlı “T” Profillerle sabitlenerek veya 40x30x2mm kutu profillerden taşıyıcı konstrüksiyon oluşturulması. Alüminyum profiller alaşımlı, çelik kutu profiller daldırma galvaniz kaplamalıdır. Aksesuarlar, bariyer sacları, yalıtım mebranı, duman kesici, ankraj, çelik dübel, bağlantı elemanları dahil komapkt laminat cephe birim fiyatıdır.

Kompakt panel - Isı yalıtım

Kompakt panel; FunderMax marka 6 mm, istenilen ölçü ve şekilde, bitiş ve sağır cephelerde kullanılan compact laminat panellerdir. Isı yalıtım; 50 mm kalınlıkta 50 kg/m³ yoğunlukta taş yünü ile ısı ve ses izolasyonun sağlanması. Bağlantı elemanları dahil kompakt laminat dış cephe kaplama birim fiyatıdır.

Üretim - Montaj

Alüminyum taşıyıcı konstrüksiyon, compakt laminant paneller, çift taraflı bant ve Sika sosis panel yapıştırıcı, izolasyon, yalıtım mebranı, ankraj, bağlantı elemanlarının beynelmilel normlarına uygun kalitede imal ve monte edilmesi. İş iskelesi, yatay düşey taşıma, SGK vergileri, iş güvenliği ve nakliye dahil kompakt laminat cephe birim fiyatıdır.

Ahşap panel cephe kaplama fiyatları

ahşap panel kaplama dış cephe fiyat

Çelik taşıyıcı konstrüksiyon

Bina dizayn parametrelerine uyularak, kat döşemesi ve kat arasına hareketli L ankrajlar ile 50x70x2mm alüminyum tırtırlı “T” profillerle sabitlenerek veya 40x30x2mm kutu profillerden taşıyıcı konstrüksiyon oluşturulmasıdır. Alüminyum profiller alaşımlıdır ve çelik kutu profiller daldırma galvaniz kaplamalıdır. Aksesuarlar, bariyer sacları, yalıtım mebranı, duman kesici, ankraj, çelik dübel, bağlantı elemanları dahil ahşap cephe kaplama birim fiyatıdır.

Ahşap panel - Isı yalıtım

Ahşap panel; Ahşap paneller 12 mm kalınlığında hiçbir kimyasal madde içermeyen %100 doğal masif ahşap malzemelerdir. Isı yalıtım; 50 mm kalınlıkta 50 kg/m³ yoğunlukta taş yünü ile ısı ve ses izolasyonun sağlanması. Çelik dübel, vida ve bağlantı elemanları dahil ahşap panel dış cephe kaplama birim fiyatıdır.

Üretim - Montaj

Alüminyum taşıyıcı konstrüksiyon, doğal ahşap paneller, izolasyon, yalıtım membranı, ankraj, çelik dübel, toz tutucu, vida, bağlantı elemanlarının beynelmilel normlarına uygun kalitede imal ve monte edilmesi. İş iskelesi, yatay düşey taşıma, SGK vergileri, iş güvenliği ve nakliye dahil ahşap cephe kaplama birim fiyatıdır.

cam dış giydirme cephe kaplama fiyat listesi
seramik dış giydirme cephe kaplama fiyat listesi
ahşap dış giydirme cephe kaplama fiyat listesi
metal kompozit panel dış giydirme cephe kaplama fiyat listesi
alüminyum kapı pencere sürme doğrama kış bahçesi fiyat listesi
tasarım ürünler güneş kırıcı mesh kaplama ahşap alüminyum profil fiyat listesi

E: novon[a]novonsystems.com